Google, Stadia İçin 2020'de Bir Çok Özel Oyun Sunmayı Planlıyor

Google Stadia ilk kez ortaya çıktığında, oyun topluluğu heyecanlandırdı. Pahalı bir konsol satın almak zorunda kalmadan şaşırtıcı AAA oyunları oynama olasılığı, birçok insanın geleceğin oyun için ne olacağı konusunda endişeli. Stadia birkaç aydır dışarıda ve şimdiye kadar insanlar karışık görünüyor.Bunun en büyük nedeni, lansmanda vaat edilen özelliklerin olmamasıydı. Stadia bu eksikliği kabul etti ve birçok üyenin endişeyle beklediği özelliklerin eksikliğini gidermek için ellerinden geleni yaptı. Stadia ile ilgili bir başka sorun da çok fazla özel oyun olmaması.Bu, tüm akış hizmetinin büyük bir parçası. Programa dahil olan aboneler, başka hiçbir yerde alamadıkları oyunlara erişmek istiyor. Bu münhasır olmadan, Stadia başarılı olamayacak.

Bu, hem Microsoft hem de Sony'den yeni konsollara yaklaştığımız için özellikle 2020'de geçerlidir.Stadia'nın şu anda münhasır olarak ihtiyacı var. Görünüşe göre Google bu gerçeğin farkında. Yakın zamanda yapılan bir basın açıklamasına göre Google, bu yıl oyuncuların başka hiçbir yere ulaşamayacağı birden fazla özel oyun hedeflemeyi planlıyor.Listede 10 oyun var. Bu oyunların ne olacağına dair hiçbir rapor yok, ancak kesinlikle üyeler ve Google için iyi bir işaret. İnsanların bu sisteme derhal geçiş yapmaları gerekiyor.

Aksi takdirde, iş modelleri çok daha uzun süre sürdürülebilir olmayacaktır. Bu 10 özel oyun, muhtemelen ilk kez oyun akışını denemek isteyen yeni bir oyuncu dalgası getirmelidir.Ne tür oyunlar oynayabileceklerini görmek ilginç olacak. Umarım kütüphaneyi RPG'lerden birinci şahıs nişancılara kadar çeşitlendirirler. Bu, oyuncuların Google Stadia'nın potansiyeli hakkında gerçekten heyecanlanmasına neden olur.Şu an durduğu gibi , platform sadece Gylt'e özel olarak sahip. Dürüst olmak gerekirse bir oyun için o kadar da kötü değil. Kesinlikle çok fazla atmosferik deneyime sahip. Geliştirici Tequila Works, keşfetmekten zevk alacağınız tüyler ürpertici bir dünya yaratmada iyi bir iş çıkardı.Google, yetenekli geliştiricilerden böyle daha fazla oyun oynayabiliyorsa, Stadia'nın önümüzdeki birkaç yıl içinde başarılı olamamasının bir nedeni yoktur. Stadia'ya devam ettiyseniz, yaklaşan özel dizilim kulaklarınıza müzik olabilir.

Yorum ekle

Yorum ekle

Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız